MÜSİAD Esnafı Bilgilendirildi.

Bolu Ticaret İl Müdürümüz Ersin Terzi MÜSİAD Bolu Şubesinin konuğu oldu. Ersin Terzi günümüzde Ticaret yapan Esnaf ve Tacir tarafından bilinmesi ve uyulması gereken kurallara ilişkin bilgiler aktardı.

MÜSİAD Bolu Şubesi Konferans Salonunda Ticaret İl Müdürümüz Ersin TERZİ'nin katılımıyla , Perakende Ticarette uyulması gereken kurallar, Ticaret İl Müdürlüğümüzün Denetimleri ve Tüketicilere yönelik  bilgiler konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

MÜSİAD Bolu Şubesi Başkanı Abdullah ABAT, Şube  üyeleri ile Basın Mensuplarının katıldığı Programda İl Müdürümüz Ersin TERZİ, Perakende Ticaretin Düzenlenmesi hakkında Kanunla birlilte uyulması gereken kurallar, E-Ticaret ile Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik, Taşınır Rehni Sicili (TARES), Ticaret İl Müdürlüğümüzün Denetim Faaliyetleri ve sonuçları ile Tüketici Hakları Mevzuatına yönelik bilgiler aktardı.

MÜSİAD  Bolu  Şubesi  Başkanı  Abdullah  ABAT    " Bu programda bilinmeyen birçok bilginin kendilerine aktarıldığını dile getirerek İl Müdürümüz Ersin TERZİ'ye  teşekkür ederim." dedi.
Programda İl Müdürümüz Ersin TERZİ'ye  THH. Raportörü Erdem KARAÇAM ve Şef Ufuk TÜRK eşlik etti.