GEREDE İLÇESİNE ZİYARET

Gerede İlçesindeki Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Kredi Kefalet Koop. ziyaret edildi.

Gerede İlçemizdeki Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Esnaf sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifine  ziyaret gerçekleştirildi.
Ticaret İl Müdürümüz Ersin TERZİ,  Gerede Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimlerinin tamamlanması sonrasında tekrar göreve seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Ersin KAŞKA ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun dileklerini ileterek,"TOBB Disiplin Kurulu Üyeliğine seçilmesinden dolayı Başkan Ersin KAŞKA'yı tebrim ediyorum. Yeni dönemde başarılar diliyorum. Ticaret İl Müdürlüğü görev alanımıza giren konularda her zaman Esnafımızın ve Tacirimizin yanında olduğumuzun bilinmesini istiyorum."dedi.
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin KAŞKA'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti. Ziyarette ayrıca, İkinci El araçların Ticareti ile Taşınmaz Ticareti   ile uğraşan ve faaliyette olan Esnaf ve Tacirlerin alması gerekli oldukları  Yetki belgesi ve benzeri konularda da  bilgilendirmede bulunuldu.
 Ticaret İl Müdürümüz Ersin TERZİ, Gerede İlçesinde ki ziyaretleri kapsamında  ayrıca, Gerede Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ve Gerede Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Koop.ni ziyaret etti. Ziyarette, Esnaf Odası Başkanı Abdullah GÜLER ve Gerede Kredi Kefalet koop. Başkanı Vahdettin BAYGIN'a tekrar görevlerine seçilmelerinden dolayı hayırlı olsun dileklerini iletti.  Ziyarette,   Bakanlığımızın Esnaf ve Sanatkaralarımıza yönelik uygulamaları ve İl  Müdürlüğümüz faaliyetleri hakkında istişarelerde bulunuldu. Gerede ilçemizdeki Esnafların sorunları ve çözüm önerileri  konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
Oda Başkanı Abdullah GÜLER ve Koop. Başkanı Vahdettin BAYGIN ziyaretleri dolayısıyla İl Müdürümüze teşekkürlerini ilettiler.