GALERİCİLER YÖNETMELİKLE İLGİLİ BİLGİLENDİRİLDİ.

Bolu Ticaret İl Müdürlüğümüz tarafından Bolu Şoförler ve Otomobilciler Odasında düzenlenen bir toplantı ile ilimizde faaliyet gösteren galerici esnafı, ikinci el motorlu kara taşıtlarının ticareti hakkında yönetmelikle ilgili bilgilendirildi. 


Bolu Şoförler ve Otomobilciler Odasında düzenlenen bilgilendirme toplantısına, Ticaret İl Müdürümüz Ersin TERZİ, Bolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Orhan FIRAT, Bolu TSO. Genel Sekreteri  ve  galerici esnafı katıldı
 

Toplantıdan önce bir konuşma yapan Bolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Orhan FIRAT, bu tür toplantılarla üyelerini bilgilendirmeye devam edeceklerini belirterek, toplantıya katılarak Galerici Esnafını bilgilendirdiği için İl Müdürümüz Ersin TERZİ'ye teşekkür etti.

Ticaret İl Müdürümüz Ersin TERZİ, toplantıya katılan Galerici Esnafına,  13.02.2018 tarihli Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 2. El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik ile ilgili olarak  detaylı bir sunum gerçekleştirdi.  Sunum sonunda Galerici Esnafının soruları cevaplandırıldı.