BAKANLIK HEYETİ ZİYARETİ

BAKANLIK HEYETİNİN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARETİ

Bakanlığımızın, Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlükleri ile Ticaret İl Müdürlerinin mevcut durumunu, ihtiyaçlarını ve sorunlarını yerinde tespit etmek, Bakanlığımız hizmetlerinin daha etkin ve verimli sunulabilmesine yönelik istişarelerde bulunmak amacıyla; 12.01.2017 tarihinde  Bakanlığımızın İç Ticaret Genel Müdürlüğünden Genel Müdür Yardımcısı Adem BAŞAR başkanlığında ,Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünden  Daire Başkanı Meral KARAASLAN, Kooperatifçilik Genel Müdürlüğünden Şube Müdürü Mustafa GÜZEL, Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürlüğünden Araştırmacı  Cevat AKGÖNÜLLÜ, Personel Dairesi Başkanlığından Şef V. Serkan KARABACAK,  Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığından Şef Türker ÇAKIL ve Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığından VHKİ. Gökhan KURS'tan oluşan heyet  İl Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.
İl Müdürümüz Ersin TERZİ tarafından  Bakanlık Heyetine,  İl Müdürlüğümüz hakkında detaylı bir Rapor sunulmuş olup, çalışmalarımız hakkında bilgiler aktarılmıştır. İl Müdürümüz tarafından tüm heyet üyelerine ziyaretin anısına Plaket takdim edildi.
Kurumumuz ve personelimiz açısından çok verimli geçen bu ziyaret nedeniyle  Bakanlığımıza bu imkânı sağladığı için ve heyetimize de aktardıkları değerli bilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.